Kominki zawsze odgrywały szczególną rolę w naszych

Informacje

Dodany: 2020-04-14
Kategoria: dom

Tagi dla artykułu
art

Nie pojawiają się żadne wyzwania, nigdy nie stawiaj niczego łatwopalnego w pobliżu lub na kominku. To świetne miejsce kominek amelia na postawienie paleniska z pływającym kominem. Jednak możesz cierpieć niewygodne wylewanie własnych betonowych płyt.

Był taki dzień, kiedy palenie drewna w kominku było jedynym rozwiązaniem. To jest przed piecem, podstawowymi grzejnikami i centralnym powietrzem. Posiadanie kominka było więc koniecznością.

Płomień, który pali ich kominek, może być paliwem żelowym, które spala się w parę wodną. Zmień wszystko, co powoduje problemy w domu lub środowisku. Płonie bardzo gorąco, chociaż FTC nie pozwoli firmom nazywać go źródłem ciepła. Mogą to być te same konstrukcje co kominki elektryczne.

Ponad, jeśli zapłacisz pięć kominek beto do 10 lat, ciągle otrzymują przedłużenie lub „przepustkę”, ponieważ „nie mieliby pieniędzy na BUDŻET”. Właściwie po raz pierwszy usłyszałem, że to był 1981 rok, a budżet został jeszcze bardziej ulepszony. Doprowadziło to do pojawienia się aparatów i tarcz szlifierskich do układów „The Execution Yourself”. Zgadnij co? Po prostu nie działają.

Sposób układania warstwy betonu zależy od rodzaju używanej płyty. W ciągu ostatnich kilku lat zupełnie nowe. Aby dać ci pomysł, zwykle są to dwie prefabrykowane płyty. Wskazuje, że są już wykonane, i wszystko, co powinieneś zrobić, zwykle je odłóż, gdy zajdzie taka potrzeba. Płyty często przeszły już wstępny test warunków skrajnych, aby dowiedzieć się, ile mogą one zawierać.

Jednak obecnie istnieje wiele możliwości wyboru, jeśli zależy to od krat ogniowych. Na przykład, oprócz kutego żelaza, wiele rusztów kominkowych można znaleźć w żeliwie, stali nierdzewnej i stali spawanej. Możesz również wybierać spośród wielu rodzajów, od czysto funkcjonalnych do dekoracyjnych. Możesz nawet przyjść według własnego projektu, mając jedną specjalizację. Wiele firm specjalizuje się teraz w niestandardowych akcesoriach kominkowych.

Istnieje wiele różnych związanych z płytami chodnikowymi, w tym beton, akryl, kamień itp. Akrylowe płyty chodnikowe, podobnie jak betonowe, są ułożone jako jedna duża płyta. Jednak ten materiał ma bardziej delikatną naturę, dlatego można go znaleźć w obszarach, które są nieco mniejsze niż w połączeniu z płytami betonowymi. Kamień, glina i naturalne płyty mogą być używane w liczbach, aby utworzyć jedną płytę chodnikową. Można również dodać kolor do wszelkich odcieni, które są już na płycie. Większość z tych farb jest akrylowa z siedzibą.

Jeśli znacznie więcej nie ma miejscowego produktu na jego podłodze, podłoże jest mniej śliskie niż w przypadku farby lub żywicy epoksydowej. A jeśli na prowadzeniu podłogi nie ma absolutnie nic, jest ona praktycznie odporna na zarysowania i odpryski. Czy ma niechęć chemiczną? Niektóre są lepsze od innych, ale tylko rozsądny, że należy rozlać problem, który może uszkodzić wykończenie, a następnie umyć go w dowolnym momencie, aby zmniejszyć szanse na uszkodzenie.

Korzystając z wyobraźni, są w stanie dosłownie mieć kominek na całym świecie. Rozejrzyj się po swoim domu i prawie zdobądź świadomość Zen, gdzie i gdzie byłby idealny kominek. Ułóż razem plan, który obejmuje budowę konstrukcji i zapewnienie jej bezpieczeństwa. W lokalnym sklepie sort jest wiele książek. Przeczytaj więc, co robisz, i weź udział w konkursie.

Kominki zawsze odgrywały szczególną rolę w naszych domach. Niewątpliwie jeden róg domu jest zarezerwowany na uczciwy. Ciepło, które zapewnia, promieniuje do naszej duszy, gdy próbujemy z nami zimnej zimowej nocy. Z tego powodu zawsze dobrze jest mieć w domu skomplikowany i wygodny kominek.

Jedynie wolno rosnące drewno iglaste z zimnego klimatu i drewno modyfikowane ciepłem powinny podwajać się na zewnątrz. Jest właściwie dlaczego zidentyfikowany na podstawie bliskości pierścieni wzrostu widocznych na końcach należących do drewna. Drewno liściaste zapewniające najlepszą wydajność w wielu udokumentowanych kategoriach jest wymawiane „Ipe” (ee-pay), biorąc pod uwagę, że jest ono najlepsze w kategorii „Trwałość”, „Stabilność”, „Twardość”, „Siła”. Działa z tą samą klasą ogniową klasy A co beton i będzie trwać w stanie naturalnym w nadmiarze 40 lat. Dodatkowy bonus zwykle wygląda również na dźwięk kominka.

Do małych prac 40-funtowe worki mieszanki betonowej są małe. Płyta o powierzchni trzech stóp kwadratowych zużyje około pięciu worków o wadze 40 funtów. W przypadku większych zleceń obliczyć, ile metrów potrzeba konkretnej obserwacji. Zrób to dzisiaj, określ, ile betonowych stóp sześciennych będziesz potrzebować, a następnie podziel przez 27 i dodaj pięć procent. Typowy garaż wymaga około siedmiu metrów. W razie potrzeby beton porywany powietrzem będzie dodatkowo płatny. To mniej uczęszcza na crack podczas wieków.

Ale dzięki badaniom powinieneś znaleźć wystarczającą ilość drewna opałowego, aby zaspokoić swoje potrzeby. Najpierw powinieneś ustalić, jakie jest twoje rzeczywiste zapotrzebowanie na paliwo. Jeśli używasz drewna opałowego, powinieneś określić, ile dni planujesz poświęcić na używanie kominka, ile godzin planujesz zrzucić.

Betonowe płyty parterowe są solidne, bez zawieszonych jak kondygnacje powyżej tego etapu. Przygotowanie rozpoczyna się po ustaleniu zasad i ścian. Boki podstawy to łóżko wypełnione wewnętrznie i zewnętrznie. Następnie podłoże jest wyrównane i zagęszczone, aby uzyskać twardą dolną część. Ten hardcore ma średnio trzysta milimetrów szczegółów. Właściwe zagęszczenie i konsolidacja będzie. To jest właściwie dno dla betonu.

Podstawa szopy oparta na płycie betonowej jest dobrym rozwiązaniem dla dużej szopy, która może być używana jako warsztat. Układanie warstwy betonowej podstawy jest jednak zadaniem wymagającym pewnego doświadczenia i wiedzy. Jeśli możesz to zrobić sam, prawdopodobnie powinieneś zatrudnić specjalistów, co znacznie zwiększy Twój zasiłek.

Przede wszystkim wybierz drewno konstrukcyjne, używając grubej warstwy ścieralnej, która jest szlifowana w dającej się przewidzieć przyszłości. Najbardziej odpowiednia jest warstwa ścieralna o grubości co najmniej 3 mm. Zapewni to, że możliwe jest ponowne szlifowanie więcej niż jeden raz, a także wymagana długowieczność, z którą chciałeś pracować. Po drugie, poszukaj produktu z płytami o większej długości. Zasadniczo lite drewno liściaste ma dłuższe deski niż drewno techniczne. Jeśli kupisz zaprojektowany produkt z dłuższymi deskami, będą one wyglądać jak solidna drewniana podłoga. Wreszcie i nie tak ważne, wybierz produkt wykonany z wyciętym dźwiękiem. Tarcica licowana, stosowana do obrotowego obierania lub krojenia w plastry, zapewni taki sam wygląd wzoru ziarna jak lite drewno liściaste. Przejście na bardziej inteligentny produkt pozwala zaoszczędzić pieniądze i zapewnia produkt końcowy o wiele lepszej jakości.

Tak czy inaczej, jest to nowa jednostka nadal będzie spełniać swoje zadanie. Umożliwia rozpryskiwanie błota lub ziemi na ścianie lub wnikanie w materiał konstrukcyjny. Gwarancja, że ​​sklejka jest prostopadła do legarów.

Jednak większość ludzi po prostu stawia kanapę lub fotel, aby ukryć jego estetykę. Osoba może postawić ją na betonie, czasami beton na to nie pozwoli.